Kontakt

E-post: info@familjehemscenter.se
Telefon: 0122-210 00
Besöksadress: S:a Marias Väg 99, 612 92 Finspång

Personal

Lisa Ramlöv

Vice VD/Administration och ICDP vägledare
Telefon: 0122-26 10 28
Mejl: lisa@familjehemscenter.se

Caroline Wendel

Verksamhetsledare, ICDP utbildare och Handledare
Telefon: 0122-26 10 29
Mejl: caroline@familjehemscenter.se

Jimmy Ramlöv

Administration
Telefon: 0122-26 10 23
Mejl: jimmy@familjehemscenter.se

Katarina Tambour

Familjehemskonsulent, Terapeut,
ICDP vägledare och Handledare
Telefon: 0122-212 73
Mejl: katarina@familjehemscenter.se

Mari Aldrev

Familjehemskonsulent och ICDP vägledare
Telefon: 0122-212 76
Mejl: mari@familjehemscenter.se

Louise Ramlöv

Skolkonsulent och ICDP vägledare
Telefon: 0122-26 10 21
Mejl: louise@familjehemscenter.se

Madeleine Björk

Familjehemskonsulent och ICDP utbildare
Telefon: 0122-212 70
Mejl: madeleine@familjehemscenter.se

Helen Widgren

Familjehemskonsulent, ICDP utbildare
och Handledare
Telefon: 0122-26 10 25
Mejl: helen@familjehemscenter.se